Zde je možné najít vše podstatné na téma rodinné domy. Vše na téma nemovitosti na reality.name. Návod jak na pronájem bytu bez realitky najdete na vlastnici.cz.RD nedaleko Prahy,320m2,pozem4802m2,soukromí+příroda+bazén (ID Reality: 673384)

Okres:Benešov
Obec:Vrchotovy Janovice
Lokalita:Velká Lhota
Vlastnictví: osobní
Cena: 3 910 000 Kč
Kontakt:M. Benešová
Telefon:nemovitost.u.benesova@seznam.cz
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít

 

Detailní informace

Plocha: 320 m²
Stav objektu: výborný
Elektřina: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Plyn: ano
Telefon: ano
Garáž: ano

 

Popis: VIDEO=https://youtu.be/E6hyp0fy0IE= Velký RD (novostavba) s nadstandard. prostorovými dispozicemi s akcentem na větší místnosti. Zastavěná plocha 320m2! Užitná plocha 320m2 ! Dispozice 6+1. Velký slunný pozemek 4802m2 . Soběstačné bydlení v krásné přírodě s absolutním soukromím na konci zástavby s pohledem do údolí. V okolí panenská příroda,pole,louky,lesy s možností nerušeného bydlení v soukromí, cyklo,houbaření atd. Jde o velký dům o rozměrech domu 25 m x 17 m ! Plastová okna s bezpeč. skly,instal. vnitřní krytý bazén 8m x4m x1,4m, KRB.vložka(24kW)s čel.výsuvným horizontálním sklem. Na hranici pozemku studánka. Vrtaná studna (30m) s přípoj.do objektu včetně elektriky 220/440V - čerpadlo s automat.regulací a program. panelem s elektro přísluš.+ ovládací panel k rozvodu vody v objektu. Velké prosklenné hliníkové posuvné dveře s bezpeč.skly Conex (velká prosklenná posuvná stěna 8m X 2,2m), rozvody vody,odpad. vod, příprava na čov. Základ. beton.podlahy, izolace proti vodě, radonu, kvalitní zdivo Porotherm (44cm TIprofi)-energ.tř.B. Veškerá občanská vybavenost v obci Vrchotovy Janovice-škola, školka, pošta,lékař, 2Xpotraviny, 2Xrestaurace, BUS+VLAK. zastávka,letní kino, zámek+ zámecký park, cukrárna, dětské hřiště+fotbalové hřiště. Dobrá dopravní dostupnost ,Benešov 19km, Sedlčany15km,Tábor29km, Praha do 35minut po silnici 1.třídy na metro.
PŘÍMÝ PRODEJ bez právních vad a omezení.V ceně právní servis ,notář,notářská úschova, projektová+stavební dokumentace včetně platného stavebního povolení s možností dispozičních změn a neomezené prodluž.platnosti.Seriózní a osobní jednání bez REALITKY (obhlídka=podrob.info+dokumentace) Objekt je novostavba k dokončením/novostavba.
V ceně sádrokartony a spoj. mater.k dokončení a další. Vhodné i pro vícegenerační bydlení nebo k podnikání, farma,sídlo firmy,rodinný penziónek s vnitřním bazénem atd. NEPLATÍTE PROVIZE.
Jen pro vážné a bonitní zájemce. NE-realitní kanceláře .Při konkrétní nabídce seriózního,vážného a bonitního zájemce a jeho případného smluvního zprostředkovatele lze poskytnout provizi a to pouze v případě zastupování pro tento konkrétní nákup mé nemovitosti.Cena k jednání /dohodou .Preferujte prosím můj emailKontakt,děkuji. = nemovitost.u.benesova@seznam.cz = 18.209.104.7

 

Výhody:
příroda,soukromí,občan.vybav.
VIDEO prohlídka
=https://youtu.be/E6hyp0fy0IE=

Volat můžete:
nemovitost.u.benesova@seznam.cz VIDEO prohlídkaNA= https://youtu.be/E6hyp0fy0IE =

Vloženo: 29.07.2018

 

Zadejte emailovou adresu:

ZavřítKontakt: info@prodej-rodinne-domy.cz
Rodinné domy