Zde je možné najít vše podstatné na téma rodinné domy. Vše na téma nemovitosti na reality.name. Návod jak na pronájem bytu bez realitky najdete na vlastnici.cz.O jaké rodinné domy na prodej je největší zájem?

Naše realitní kancelář dlouhodobě sleduje a vyhodnocuje o jaké rodinné domy je největší zájem. Sestavili jsme proto na základě výzkumů a rozhovorů s klienty ideální rodinný dům, který je spíše obrázkem snů a ideálů většiny obyvatel Česka než realitou. Protože jak známo představy a realita se velmi často rozcházejí a lidé často koupí zcela jinou nemovitost než měli původně v plánu. Nicméně může poskytnout zajímavé informace a být vodítkem pro správné nastavení prodeje rodinných domů pro klienty realitní kanceláře.

Tedy: ideální rodinný dům by měl mít podlahovou plochu kolem 150 metrů čtverečních s pozemkem kolem 600-800 metrů čtverečních a stát spíše dva miliony ve výjimečném případě až necelé tři miliony korun.

Cena je zároveň pro polovinu zájemců zcela rozhodujícím kritériem, neboť naprostá většina (80%) si kupuje rodinný dům na hypotéku. Dalším kritériem je lokalita, ale pouze velmi důležitá je pro 10% zájemců a méně důležitá pro 40%.

Zařízení rodinného domu a příslušenství je však velmi důležité. pro více než dvě třetiny zájemců. Ideální rodinný dům na prodej by měl být vybaven krbem, terasou, bazénem. Dále společenskou místností a měl by mít dostatek pokojů a místností, tak, aby každý člen rodiny měl dostatek soukromí.

Dalším důležitým prvkem je, že lidé obvykle kupují rodinný dům na prodej v lokalitě, kterou znají, kde mají práci, známé, příbuzné. Proto je velmi důležitá lokální reklamní podpora prodávané nemovitosti, v místě kde se nachází.

Pravdou je nakonec to, že mnoho lidí ze svých požadavků velmi sleví, protože finance jsou limitní a na svůj ideální rodinný dům nakonec dosáhne 30% zájemců. Ostatní vždy o něco sleví ze svých požadavků, nebo si svůj sen realizují postupně.

Pokud chcete koupit, prodat rodinný dům, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme s uskutečněním vašich záměrů.

Datum publikace: 7.6.2013


Více článků z kategorie Články RD

Více článků z kategorie Články RDKontakt: info@prodej-rodinne-domy.cz
Rodinné domy